Glampingový outdoorový obytný stan Indigo, 6 x 4 m, IHNED K DODÁNÍ

Kód: S100881
170 000 Kč 140 496 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2023
Možnosti doručení

Rádi byste zažili dobrodružství v divoké přírodě, ale bojíte se její nepohostinnosti? Pak jste ideálním kandidátem pro glamping! Glamour camping spojuje pobyt v nezkrotné přírodě s luxusem, romantiku si při tomto druhu kempování nemusíte odříkat. Divoké přírodě nablízku – a přesto obklopeni vymoženostmi naší doby!

Nemusíte se vzdávat pohodlí městského života, jako jsou měkké postele, sprchy, toaleta nebo elektřina. Při glamour campingu nahradíte spacáky postelí, místo konzerv a vody si užijete chutného grilování a bublinek.

 

Náš glampingový stan Indigo se dá použít nejen v divoké přírodě, ale také pro festivaly, společenské akce nebo jako rozšíření kapacit pro kempy nebo hotely.

 

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

VYSTAVEN V SHOWROOMU V BŘEZÍ U ŘÍČAN, HLAVNÍ 128

 

Velikost místnosti: 24 m²

Materiál: konstrukce ze smrkové kulatiny, PVC plachta, vevnitř stanová plachta

1x okno, 2x větrací okna, dveře na zip duplikované sítí proti komárům

Barva: béžová “kojot”

Dřevěné pódium: možnost prodeje s pódiem nebo bez pódia

Možnost zavést elektřinu i vodu. Vhodný do všech povětrnostních podmínek. Pro 2-5 osob. 

Prodává se jako stavebnice, můžete si sestavit sami za cca 2-3 dny, nebo objednat si naši montáž.

 

 

3 cenové kategorie:

170.000 Kč s DPH = Nesmontovaný stan bez pódia

200.000 Kč s DPH = Nesmontovaný stan s nesmontovaným pódiem

250.000 Kč s DPH = Stan s pódiem a montáží

 

 

Glamour camping neboli glamping – užijte si divokou přírodu v pohodlí!

 

Víte, že opravdové dobrodružství a luxus se nemusí vylučovat? Komu učarovala netknutá příroda, může se do ní vydat, aniž by z ní musel mít strach – a to díky glampingu. Adrenalinové zážitky si při něm můžete zcela bezstarostně vychutnat, glampingové stany totiž nabízejí nebývalé pohodlí.  

 

Rádi byste zažili dobrodružství v divoké přírodě, ale bojíte se její nepohostinnosti? Pak jste ideálním kandidátem pro glamping! Glamour camping spojuje pobyt v nezkrotné přírodě s luxusem, romantiku si při tomto druhu kempování nemusíte odříkat. Divoké přírodě nablízku – a přesto obklopeni vymoženostmi naší doby! Nemusíte se vzdávat pohodlí městského života, jako jsou měkké postele, sprchy, toaleta nebo elektřina. Při glamour campingu nahradíte spacáky postelí, místo konzerv a vody si užijete chutného grilování a bublinek.

 

Náš glampingový stan Indigo se dá použít nejen v divoké přírodě, ale také pro festivaly, společenské akce nebo jako rozšíření kapacit pro kempy nebo hotely.

 

 

 

Výhoda: Celoroční použití

Lámete si hlavu s tím, jaká je sezónnost našich glampingových stanů? Většina podobných stanů se dá krásně prohřát, a proto je vhodná i v chladnějších měsících. Konkrétně stan INDIGO lze používat celoročně. 

Nevíte si rady s tím, zda je v glampingovém stanu v létě horko? Díky speciální kombinaci tkanin dosáhla naše technologie speciálního mikroklimatu uvnitř modulů – jsou pohodlné jak v teplejších, jižních zemích, tak v chladnějších, severních oblastech. Kondenzát se usazuje na střešní markýze a stéká dolů, takže uvnitř je vždy sucho.

Vzdálenost mezi plachtou, vyrobenou z prodyšné látky, a střechou uvnitř stanu je asi 15 cm, což vede k přirozenému větrání.

Výhled je v glampigu velmi důležitý, takže v modulech je vyrobeno velké dveřní okno, duplikované moskytiérou. Hosté si tak budou moci vychutnat přírodu, i když leží v posteli.              

 

S terasou nebo bez?

Glamping stany by se měly stavět na pevný základ. Z estetického pohledu a pohodlí doporučujeme si ke glampingu objednat terasové pláty. Nejen že se terasa dá krásně využít ke zvětšení stanu, ale také je to v přírodě velice praktické řešení. Terasa není součástí balení.   

 

Jsou stany vhodné do větrného klimatu?

Naše glampingové stany důstojně přežily hurikány v Astrachaňské a Krasnodarské oblasti i sněžení na Kamčatce nebo Altaji. Stany jsou konstruovány tak, aby odolaly zatížení sněhem a působení větru. Šikmá střecha je zde velkou výhodou.

 

 

Technické parametry materiálu

Střešní markýza: Architektonická textilie s lesklým povrchem, gramáž 650 g / m2.

Syntetická tkanina: 100% polyester, impregnované polyuretanem 1000 - 5000 mm.

Směsná látka: polyester + bavlna, vodoodpudivá.

 

 

Nebojte se montáže!

Glamping stan Vám doručíme v rozmontovaném stavu. Součásti balení jsou všechny potřebné části a také příslušenství potřebné pro montáž stanu. Tři až čtyři montéři stan lehce smontují během jediného dne.

 

Výrobky podléhají přísné několikastupňové kontrole, ve výrobním závodu je laboratoř i experimentální dílna. Při výrobě a zpracování produktů jsou používány pokročilé technologie, které zaručují trvanlivost a vynikající kvalitativní vlastnosti produktů. Materiály mají nejvyšší kvalitu a jsou speciálně vybírány pro různé klimatické podmínky. Produkt jsou neustále modernizovány na základě zkušeností z provozu. Všechny výrobní dílny jsou vybaveny nejmodernějším průmyslovým vybavením, zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní specialisté s dlouholetými zkušenostmi.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní domky, chatky a garáže
Hmotnost: 500 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: