Izolace do sauny SPU 30mm 600 x 1200 mm (0,72 m2)

Kód: TN600
299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.3.2023
Možnosti doručení

SPU izolace je vhodná k izolaci saunových stěn a stropů. Lemování perem a drážkou na krátkých stranách.

Rozměry desek: 600 x 1200 mm. Plocha jedné desky pokrývá 0,72 m2. Tloušťka: 30 mm

Vyrobeno v České republice, certifikace CE.

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

SPU izolace je vhodná k izolaci saunových stěn a stropů. Izolační desky lze použít i v jiných prostorách jako vnitřní izolační vrstvu konstrukcí s panelovým opláštěním. SPU Sauna je vhodná pro použití v novostavbách i rekonstrukcích.

Efektivní materiál s nižší spotřebou

Díky své vynikající tepelně izolační schopnosti je množství potřebné saunové SPU pouze asi poloviční oproti množství běžných izolačních materiálů. SPU Sauna instalovaná na stěny přidá v saunové místnosti více než 10 cm dalšího prostoru. Hliníkový povrch izolačních desek odráží zpět část tepelného záření, čímž zlepšuje celkovou tepelně izolační kapacitu konstrukce.

Rychlé a snadné

SPU Sauna izolační desky se snadno upravují a připevňují. Panely lze řezat, frézovat, vrtat a upevňovat hřebíky. S lehkými deskami se snadno manipuluje i ve stísněných prostorech. SPU Sauna je ideální pro použití s kamennými i dřevěnými konstrukcemi.

 Chrání stěny

SPU Sauna chrání stěny před poškozením plísněmi, neboď struktura izolační desky brání pronikání vody do stěnových a stropních konstrukcí. Konečná vodotěsnost je zajištěna použitím těsnící pěny a hliníkové pásky ve spojích desek. 

 Odolné a bezpečné

Izolaci SPU Sauna nepoškodí vlhkost ani plísně. Mimořádně dobře snáší horké a parní podmínky sauny. Díky vzduchotěsnosti SPU se v sauně udržuje optimální teplo a vlhkost. Sauna se tak bezpečně ohřívá a spotřeba energie je minimalizována. SPU Sauna vydrží nepřetržitou teplotu +100 °C.

Použití 

Používá se na stěny a zavěšené stropní konstrukce v saunách a sprchách. 


Rozměry desek: 600 x 1200 mm
Tloušťka: 30 mm
Tepelná vodivost: λD 0,023 W / mK
Povlak: Hliníkový laminát na obou stranách desky 
Hmotnost: 2 kg

Lemování perem a drážkou na krátkých stranách

Doplňkové parametry

Kategorie: Materiály pro stavbu sauny
Hmotnost: 6 kg
Rozměr zboží (VxŠxH): 1200x600x10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: