Krystalky do sauny, mentol, 200 g

Kód: 800.890.020
Značka: Sotra
885 Kč 731 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Krystaly mentolu pro trochu jiné saunování – nechte se inspirovat!

S našimi vysoce kvalitními mentolovými krystaly se vám otevírá mnoho nových možností. Na rozdíl od jiných výrobků jsou tyto krystaly ryze přírodní, žádné synteticky vyrobené zboží, a mohou se používat i bez vody!

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

Tyto krystaly jsou čistě přírodním produktem, na jedno saunování stačí 1-2 ks krystalu, zde neplatí známé "čím více, tím lépe"!

Mentol osvěžuje a povzbuzuje organismus, uvolňuje dýchací cesty, obecně se používá k léčbě kožních onemocnění, nachlazení, rýmy i sportovních zranění.

Použití

Naplňte naběračku vodou a vložte do ní jeden nebo dva krystaly. Poté obsahem naběračky přelijte horké saunové kameny - budete nadšeni!

Při druhém způsobu využití, tedy bez vody, lze krystalky přidat rovnou do sauny nebo do nádobky umístěné na saunové kameny a vytvořit tak nové nuance vůně. Uvolňování vůně bude pomalejší a méně intenzivní.

Umísťovat krystaly přímo na kameny se musí velmi opatrně, neboť krystalky jsou vysoce hořlavé a neměly by spadnout na topné těleso. Na ochranu prstů před horkem je nejlepší použít malé kleště nebo naběračku. 

Tyto mentolové krystaly jsou při pokojové teplotě bílé, téměř bezbarvé a mají pevný jehličkovitý tvar. Skladování by mělo být v chladu a suchu.

Pozor - nejprve vyzkoušejte odpovídající množství pro velikost vaší sauny. Obvykle stačí malé množství. Při vysoké koncentraci může dojít k podráždění očí a dýchacích cest.

Krystaly mentolu si udrží pevnou formu až do teploty asi 42 stupňů Celsia.

Doplňkové parametry

Kategorie: Saunové doplňky
Hmotnost: 0.2 kg
Rozměr zboží (VxŠxH): 70x100x100
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: