Lapač hmyzu UV 230V

Kód: 13183
Značka: Cattara
659 Kč 545 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele (>5 ks)
Můžeme doručit do:
14.10.2022
Možnosti doručení

S tímto pomocníkem na vás nebude nikdo dotírat - alespoň co se hmyzu týče. Pobyt vám tak nebude kazit žádná nepříjemná společnost! 

Česká značka Cattara je parta nadšenců do kempování, rybaření a přírody celkově. Myšlenkou této party bylo obohacení českého trhu novou značkou, která by přinášela řadu kempingových a outdoorových výrobků.

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

Elektronický lapač hmyzu využívá světlo s ultra fialovými paprsky, kterými efektivně láká létavý hmyz (např. mouchy, můry, moly, komáry a další). Hmyz je po kontaktu s kovovou sítí pod vysokým napětím zahuben elektrickým proudem. Přístroj k hubení nevyužívá žádných chemických látek, pracuje bez zápachu a bez znečištění.

Přístroj je vhodný pro použití doma, v restauracích a kantýnách, kancelářích, nemocnicích atd. Přístroj lze položit na zem, nebo pomocí šroubů zavěsit na zeď, či jiný vhodný podklad.

Zařízení je opatřeno napájecím kabelem 230V délky 127 cm a pro zapnutí je doplněno vypínačem v horním rohu. Zařízení pracuje s příkonem 4W, má rozměry 38 x 28 x 7 cm a hmotnost 1250 g.

Technická data
Napájení 230V
Příkon 4 W
Napětí na mřížce 2000V
Rozměry 38 x 27 x 7 cm
Hmotnost 1250 g
Pokrytí plochy 50 m2

 

NÁVOD K POUŽITÍ KE STAŽENÍ

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítilny a čelovky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: