Písková filtrace ProStar 2000

Kód: 10604331
2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele (3 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023
Možnosti doručení

Písková filtrace Pro Star 2000 je určena pro bazény, ale může se používat také pro ochlazovací kádě a hot-tuby s kompozitní vložkou. Má unikátní tvar a design nádoby se zabudovaným čerpadlem.

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

Nádoba pojme 10 kg písku (zrnitost 0,6-1,2 mm), ten není součástí balení. Filtrace vyžaduje minimální údržbu.

Písková filtrace ProStar 2000, vyrobená v České republice je svým výkonem vhodná pro bazény do objemu 8 m3. Ideálním příslušenstvím je tedy především pro menší bazény.

Jak funguje písková filtrace?

Písková filtrace ProStar 2000 se ve svém principu inspirovala přírodou - zde se také dešťová voda mění v křišťálově čistou pramenitou vodu díky filtraci v propustných vrstvách horniny. V pískové filtraci voda prochází přes křemičitý písek, kde se zachytávají i jemné nečistoty a do bazénu se vrací pouze čistá, filtrovaná voda. Důležité je proto často filtrační písek proplachovat, aby se nečistoty v písku neosazovaly. Doporučujeme proplach filtrace minimálně jednou týdně.
 

Složení a popis pískové filtrace

Filtrační systém pískové filtrace ProStar 2000 se skládá z filtrační nádoby, do které se vejde 10 kg filtračního písku. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu (PP). Odolává korozi a běžně dostupným chemikáliím používaných v bazénech.
Kromě atraktivního moderního designu potěší také svými kompaktními rozměry, prakticky zabudovaným čerpadlem se sítem hrubých nečistot přímo v těle nádoby. Šesticestný ventil nabízí mimo jiné i odlehčenou polohu pro zimní odstávku.
  • Manometr: ano
  • Předfiltr: malý
  • Spínací hodiny: ne (vodotěsný vypínač)
  • Průměr filtru / filtrační plocha: 143 mm / 360 cm2
  • Rozměry (VxŠ): 66,4 x 36 cm / šířka včetně trnu: 52,6 cmParametry:
6-cestný ventil
Hrubý předfiltr
Univerzální napojení 32/38 mm
Průtok: 2m3/h
Maximální účinnost: 85 W
220-240V
Vyrobena v České republice

Filtrace je určena pro všechny typy bazénů:
bazény s ocelovou stěnou
bazény s nafukovacím prstencem
bazény s kovovou konstrukcí
zapuštěné bazény

 

NÁVOD KE STAŽENÍ  

Rozměry 1ks zabaleného zboží (DxŠxV): 38 x 29 x 73 cm

 

Výhody pískových filtrací ProStar


Inspirace v přírodě

Pískové filtrace byly vyvinuty tak, aby simulovaly přirozený proces čištění vody. Křemičitý písek zachytává i jemné nečistoty a do bazénu se vrací pouze čistá voda.

Ověřeno uživateli

Díky 25 rokům zkušeností jsou filtrace ProStar ideální volbou pro každý bazén. Kvalitu zaručuje přísné dodržování technických norem i samotní spokojení zákazníci.

Odolnost materiálů

Nádoba je vyrobena z vysoce odolného polypropylenu. Je beze švů, odolává korozi a běžně dostupným chemikáliím používaným v bazénech

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrace a příslušenství
Hmotnost: 11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: