Thermowood HOT TUB ELITE s integrovaným ohřevem 220 cm, šedý

Kód: PS ELITES
110 000 Kč 90 909 Kč bez DPH
Na objednávku

Dřevěný koupací sud HOT TUB ELITE z tepelně upraveného dřeva THERMOWOOD se šedou kompozitní (lidově "laminátovou") vložkou

Káď HOT TUB se snadno udržuje, nehromadí se v ní nečistoty ani netvoří plíseň.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vany mají integrovaný nerezový ohřívač na dřevo o výkonu 35 kW

Součástí kádě jsou schůdky

Průměr 220 cm

Výška 110 cm

Objem 1300 l

Hmotnost 250 kg

Pro 4-6 osob

 

Termoobal není součástí dodávky, můžete si ho objednat zde

 

Vložka vany je vyrobena z kompozitních materiálů s použitím prvotřídního ochranného gelcoatu z prémiové třídy pro výrobu bazénů od společnosti BÜFA® z Německa. Povlak od společnosti BÜFA® zaručuje trvanlivost vložky, její vynikající externí vlastnosti, je příjemný na dotek a má speciálně vybranou sněhobílou barvu; voda v takové vaně je obzvláště krásná a čistá.

Obložení vany je z termo-borovicových prken. Dřevo bylo předem tepelně a tlakově ošetřeno ve speciálních podmínkách, díky čemuž je odolné vůči vlivům prostředí, stabilní (zachovává tvar), udržuje si pevnost, trvanlivost a krásný vzhled. Termo-borovice je navíc impregnována speciálně vyvinutou směsí na bázi alkydů, která poskytuje vysokou ochranu proti vlhkosti, hnilobě, plísním a houbám.

Kamínka jsou vyrobena z potravinářské nerezové oceli a jsou integrována do skořepiny vany tak, aby zajistila co nejrychlejší ohřev a pohodlné přikládání palivového dřeva. Žáruvzdorné sklo instalované ve dveřích kamínek umožní nejen kontrolovat proces spalování, ale vytvoří také romantiku. Komín má speciální ochrannou mřížku z nerezu, která zaručuje ochranu před nechtěným popálením. Kohoutek k vypouštění vany je pohodlně umístěn a lze jej použít i k napouštění.

Luxusní koupací sud HOT TUB má kovovou kostru pokrytou polymerním povlakem odolným proti vlhkosti. Precizní design dodává celému produktu stabilitu, spolehlivost a trvanlivost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hot Tub
Hmotnost: 250 kg
Rozměr zboží (VxŠxH): 1100x2200x2200

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: