Bio esence do sauny Oddych 100 ml

Kód: LB-02
Značka: Sotra
449 Kč 371 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Liebenstein® BIO saunová esence obsahuje 100procentní éterické oleje v biokvalitě a je vhodná pro použití v saunách a wellness, balení s vůní pomeranč, citrón a zázvor.

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

Podle toho, jak intenzivní si přejete roztok, přidejte 5-8 uzávěry esenciálního oleje na 1 litr vody. Polévejte roztokem saunové kameny, dýchejte a vychutnávejte si krásnou vůni!

BIO PRÉMIOVÁ KVALITA – Tyto infuzní roztoky pro použití v saunách a wellness obsahují BIO saunové vůně se 100% přírodními esenciálními oleji z kontrolovaného ekologického zemědělství (kbA). Pouze ty nejkvalitněji vypěstované suroviny najdou své vybrané místo v každé sauně – pro nejlepší možnou kvalitu v každém tónu, každé nuanci, v každém okamžiku.

REGIONÁLNÍ VÝROBA – Vůně do sauny jsou vyvinuty německou společností Liebenstein ve Schwarzwaldu ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko, obsahují tu nejlepší pramenitou vodu Černého lesa a jsou vyráběny a baleny ve spolupráci s regionálními partnery. Společnost si zakládá na krátkých vzdálenostech a tradičním, šetrném výrobním procesu pro ideálně vyrobený produkt

ZÁŽITEK JEMNÉ VŮNĚ – Tyto esence umocňují blahodárný účinek sauny a mají tři druhy vonné kompozice. Díky vybraným složkám vznikají jemné, příjemné vůně.

ČISTÁ RELAXACE – Ve speciálně vyvinutých recepturách se náš inovativní přístup setkává s poklady přírody a zajišťuje nezapomenutelný zážitek ze saunování. Zažijte chvíle pohodlného odpočinku a naprosté relaxace. Náš aromatický saunový olej přináší hlubokou duševní a fyzickou rovnováhu a umožní Vám zapomenout na stres každodenního života.

BALENÍ A DESIGN – Naše obaly jsou 100% udržitelné. Používáme dřevěné víčko z přírodního buku, recyklovaného papíru a také zcela upouštíme od použití plastu na etiketu. Naše vysoce kvalitní lahvička z fialového skla chrání vůni sauny před UV zářením a je vizuálním poutačem pro každou oázu klidu. Ideální také jako dárek pro saunisty nebo doplněk pro veřejné sauny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: