Dřevěný zahradní domek / chatka s terasou a patrem na spaní Argus 595x 595 cm, 44 mm

Kód: 101460
Vystaveno na SHOWROOMU
Značka: Sotra
385 000 Kč –16 % 319 900 Kč 264 380 Kč bez DPH
Na objednávku do 6-8 týdnů

Prostorný roubený zahradní domek s velmi pěkným designem za skvělou cenu - tato jednoduchá a kvalitní zahradní chatka se třemi místnostmi, se spacím (nebo úložným) prostorem v podkroví a s terasou ozdobí každou zahradu.

VYSTAVEN V SHOWROOMU V BŘEZÍ!

Zahradní tiny house je vyroben ze dřeva severského smrku o bytelné tloušťce 44 mm. 

⇒ DOTAZY? VOLEJTE +420 702 009 895

 

 

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

Srubová chata Argus může sloužit díky svým obrovským rozměrům například jako víkendová chata. Prostornost uvnitř je bezkonkurenční, kromě třech velkých místností je její součástí i velký úložný podkrovní prostor o ploše 14,1 m². Krytá terasa doplňuje už tak atraktivní design a rozšiřuje možnosti využití. Vnější rozměry jsou 6,0 x 6,0 m a výška je 4 m, to z Argusu dělá největší chatu v našem sortimentu. Svými vlastnostmi se blíží klasické víkendové chatě, od ní se liší pouze cenou, která je řádově níže.

Součástí dodávky je žebřík, při interiérovém použití musí být ukotven!

Skoro u všech zahradních domků je možné během montáže zrcadlově zaměnit levou stěnu za pravou kvůli umístění oken. 

 

Detaily:

Zahradní domek má přírodní barvu bez jakékoliv povrchové úpravy a je připraven k dalším nátěrům a impregnacím. Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu. Součástí dodávky je kompletní kování a podlaha, okna a dveře jsou vyplněny dvojsklem.

Je nutné, aby montáž chaty prováděla specializovaná firma se zkušenostmi z obdobných realizací. Jedná se o správné technologické postupy montáže.

 

»DOPRAVA A MONTÁŽ PO CELÉ ČRSoučástí dodávky nejsou střešní krytiny, barvy a laky. Ceny zahradních domků jsou uvedeny bez montáže a dopravy.

 

MONTÁŽNÍ NÁVOD KE STAŽENÍ ZDE

 

Plocha 31,7m²+18,42m²
Počet místností 3
Tloušťka stěny 44 mm
Vnější rozměry 5950 mm x 5950 mm
Úhel střechy 24°
Výška hřebenu 4000 mm
Plocha střechy 60 m²
Materiál zastřešení dřevěné palubky 19 - 20 mm
Materiál podlahy dřevěné palubky 19 - 20 mm
Rozměr balené palety (DŠV) 1150 х 760 х 6000 mm
Počet palet 3
Hmotnost 5000 kg
Doporučené množství šindelů  72 m²

 

Zahradní domek je vyroben ze severského dřeva.

Severské dřevo je svými flexibilními vlastnostmi ideální pro použití ve stavebnictví. V chladnějších oblastech Evropy roste pomalu, a proto domkům propůjčuje obzvláště stabilní spolehlivost, odolnost, dlouhou životnost, strukturální pevnost a estetický vzhled. Dřevo je udržitelná a obnovitelná surovina. Podporujeme ekologickou a odpovědnou výrobu dřeva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: