EcoFurn City Granny dřevěné zahradní skládací židle, borovice, černý olej

Kód: 94595
Akce Sleva
Značka: Sotra
2 690 Kč –15 %
EcoFurn City Granny dřevěné zahradní skládací židle, borovice, černý olej
2 690 Kč –15 % 2 286 Kč 1 889 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
EcoFurn® Granny City skládací židle je vyrobena z borovicového dřeva. Designový zahradní nábytek ECO pro vnitřní i venkovní použití.

Vyrobeno ve Finsku

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

EcoFurn Granny City nabízí příjemnou řadu dřevěného zahradního nábytku šetrného k životnímu prostředí. V této ekologické nabídce židlí najdete designově zpracovaná a praktická dřevěná sedátka pro různé použití v závislosti na provedení – venkovní i vnitřní, také saunové a lázeňské prostředí.

MONTÁŽNÍ NÁVOD V PDF KE STAŽENÍ ZDE

Vyrobeno z masivního borovicového dřeva.

Rozměry (V x Š x H):  53 cm x 85 cm x 95 cm

Vyrobeno ve Finsku

Nosnost zahradního nábytku Ecofurn je 140 kg, ale váha musí být rovnoměrně rozložena. Pokud je uživatel váhově blízko nosnosti, nesmí si sedat z výšky nebo sedět jen na rohu. Všechny části produktu musí být správně umístěny a lana správně utažena pro stabilitu a záruku životnosti a bezpečnosti.

EcoFurn je výrobcem severského designu, známý svým skandinávským designem a tradičním řemeslným zpracováním dřeva. Produkty EcoFurn® jsou ideální pro vnitřní i venkovní použití, sauny, lázně, terasy a zahradu. Různé typy a barvy dřeva nabízejí velkou rozmanitost pro každou atmosféru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: