Tepelná izolace do sauny ThermoPIR 30mm 600 x 1200 mm (0,72 m2)

Kód: S TN600-3 S TN600 2 Zvolte variantu
299 Kč 247 Kč bez DPH
Na objednávku Skladem (>5 ks) Zvolte variantu
obvod
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Tepelná izolace ThermoPIR je vhodná k izolaci saunových stěn a stropů.  Lemování perem a drážkou na krátkých stranách nebo ze 3 stran.

Rozměry desek: 600 x 1200 mm. Plocha jedné desky pokrývá 0,72 m2Tloušťka: 30 mm

Vyrobeno v České republice, certifikace CE. Pouze osobní odběr (do 3 ks), nebo dopravce DPD (4 ks a více).  

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

ThermoPIR izolace je vhodná k izolaci saunových stěn a stropů. Izolační desky lze použít i v jiných prostorách jako vnitřní izolační vrstvu konstrukcí s panelovým opláštěním. 

Efektivní materiál s nižší spotřebou

ThermoPIR F/F jsou tepelně izolační desky oboustranně laminované hliníkovou fólií. Díky své struktuře a ochranným vlastnostem materiálu PIR mají tepelně izolační desky malou tepelnou vodivost, téměř nepohlcují vodu, jsou velmi pevné a vysoce odolné proti ohni. Tepelně izolační desky ThermoPIR F/F jsou odolné proti vodě a degradaci, mají extrémně dlouhou životnost (i v agresivním prostředí a při vysoké vlhkosti). Při vystavení ohni vytvářejí tepelně izolační desky PIR F/F na svém povrchu grafitovou ochrannou vrstvu, která zamezuje šíření ohně a slouží jako spolehlivá ochrana proti dalším dopadům požáru.

Díky své vynikající tepelně izolační schopnosti je množství potřebné saunové ThermoPIR pouze asi poloviční oproti množství běžných izolačních materiálů. Izolace ThermoPIR instalovaná na stěny přidá v saunové místnosti více než 10 cm dalšího prostoru. Hliníkový povrch izolačních desek odráží zpět část tepelného záření, čímž zlepšuje celkovou tepelně izolační kapacitu konstrukce.

Rychlé a snadné

Izolační desky ThermoPIR se snadno upravují a připevňují. Panely lze řezat, frézovat, vrtat a upevňovat hřebíky. S lehkými deskami se snadno manipuluje i ve stísněných prostorech. ThermoPIR je ideální pro použití s kamennými i dřevěnými konstrukcemi.

 Chrání stěny

Tepelná izolace do sauny ThermoPIR chrání stěny před poškozením plísněmi, neboď struktura izolační desky brání pronikání vody do stěnových a stropních konstrukcí. Konečná vodotěsnost je zajištěna použitím těsnící pěny a hliníkové pásky ve spojích desek. 

 Odolné a bezpečné

Izolace ThermoPIR nepoškodí vlhkost ani plísně. Mimořádně dobře snáší horké a parní podmínky sauny. Díky vzduchotěsnosti PIR se v sauně udržuje optimální teplo a vlhkost. Sauna se tak bezpečně ohřívá a spotřeba energie je minimalizována. 

Použití 

Používá se na stěny a zavěšené stropní konstrukce v saunách a sprchách. 

POZOR! VZHLEDEM K ROZMĚRŮM JE MOŽNÝ POUZE OSOBNÍ ODBĚR ZBOŽÍ ZE SKLADU
Rozměry desek: 600 x 1200 mm
Tloušťka: 30 mm
Tepelná vodivost: λD =  0,022 W.m-1.K-1 
Jádro: polyisokyanurát
Třída reakce na oheň: E
Povlak: Hliníkový laminát na obou stranách desky

Lemování perem a drážkou na krátkých stranách
Hmotnost: 2 kg

Technický list ke stažení zde

Vzdálenost od kouřovodu: min 20 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Materiály pro stavbu sauny
Rozměr zboží (VxŠxH): 1200x600x10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: