Ochlazovací káď k sauně s bílou vložkou 68 x 130 cm, Thermowood tmavý

Kód: PSK STANDART 68-T
Akce Doprodej Sleva
47 000 Kč –30 %
Ochlazovací káď k sauně s bílou vložkou 68 x 130 cm, Thermowood tmavý
47 000 Kč –30 % 32 900 Kč 27 190 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Dřevěný koupací sud na otužování k sauně z tepelně upraveného dřeva THERMOWOOD s bílou kompozitní (lidově "laminátovou") vložkou

1 sedátko pro pohodlné sezení

Vložka vany je vyrobena z kompozitních materiálů s použitím prvotřídního ochranného gelcoatu z prémiové třídy pro výrobu bazénů od společnosti BÜFA® z Německa

V ceně je ochranný obal na káď

DÁREK! Ochranná PVC plachta

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

Dřevěná koupací káď k sauně pro celoroční použití v interiéru i exteriéru. Aniž by byla porušena kvalita výrobku, koupací sud na otužování lze používat v teplotách od +40 do -40°C.

Samotná konstrukce kádě – ručně vyrobená ze dřeva THERMOWOOD, natřeného olejem. Tloušťka termodesky (deska ze speciálního profilu) – 2,5 cm. Mezi termodeskami (lamelami) nejsou mezery, používáme námi vyvinutou desku se speciální geometrií, která umožňuje maximalizovat udržení tepla a také zvýšit životnost povrchové úpravy. Tepelná deska je namontována k pevnému kovovému rámu, díky čemuž je celá konstrukce spolehlivější a stabilnější. Geometrie spojů se nemění.

Vložka vany je vyrobena z kompozitních materiálů - moderní vícesložkový materiál s jedinečnými vlastnostmi. Odolává teplotám do 60 °C a při zahřívání nevylučuje toxické látky. Jako ochranný nátěr se používá gelcoat německé společnosti "BUFA". Chrání před ultrafialovým zářením a chemikáliemi a navíc jí dodává krásný přirozený lesk.

Díky kompozitnímu materiálu kádě a odolnému kovovému rámu je vana kádě odolná vůči mechanickému poškození, deformaci a odštípnutí, absolutně odolává korozi a hnilobě.

 

Rozměry 68 x 130 cm

Výška 110 cm

Objem ~ 200 l

Hmotnost ~ 100 kg

Pro 1 osobu

SOUHRN:

Anatomická kompozitní vložka

Pohodlný žebřík se dvěma schůdky

Vypouštěcí ventil

Antikorozní kovová kostra

Thermowood obložení

Bonus od výrobce - ochranná PVC plachta (nepodléhá reklamaci)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochlazovací kádě, koupací sudy
Rozměr zboží (VxŠxH): 1100x1300x680

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: