ELITE Koupací káď s vnitřními kamny, 220 cm, Thermowood, modrý, termokryt

Kód: PS ELITEM
Akce Doprodej Sleva
114 000 Kč –30 % 79 800 Kč 65 950 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Dřevěný koupací sud HOT TUB ELITE z tepelně upraveného dřeva THERMOWOOD s modrou kompozitní (lidově "laminátovou") vložkou a integrovaným ohřevem.

Koupací káď s vnitřními kamny šetří místo na vaší zahradě. Minimální údržba, tím se vyznačují koupací sudy s vnitřními kamny.

Tepelně-izolační kryt není v ceně!

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

Vany mají integrovaný nerezový ohřívač na dřevo o výkonu 35 kW

Součástí kádě jsou schůdky a nerezový kryt na komín chrání proti popálení se o komín

Průměr 220 cm

Výška 110 cm

Objem 1300 l

Hmotnost 250 kg

Pro 4-6 osob

 

Vložka vany je vyrobena z kompozitních materiálů s použitím prvotřídního ochranného gelcoatu z prémiové třídy pro výrobu bazénů od společnosti BÜFA® z Německa.

Povlak od společnosti BÜFA® zaručuje trvanlivost vložky, její vynikající externí vlastnosti, je příjemný na dotek a má speciálně vybranou blankytně modrou barvu; voda v takové vaně je obzvláště krásná a čistá. Obložení vany je z termo-borovicových prken.

Dřevo bylo předem tepelně a tlakově ošetřeno ve speciálních podmínkách, díky čemuž je odolné vůči vlivům prostředí, stabilní (zachovává tvar), udržuje si pevnost, trvanlivost a krásný vzhled. Termo-borovice je navíc impregnována speciálně vyvinutou směsí na bázi alkydů, která poskytuje vysokou ochranu proti vlhkosti, hnilobě, plísním a houbám.

Kamínka jsou vyrobena z potravinářské nerezové oceli a jsou integrována do skořepiny vany tak, aby zajistila co nejrychlejší ohřev a pohodlné přikládání palivového dřeva. Žáruvzdorné sklo instalované ve dveřích kamínek umožní nejen kontrolovat proces spalování, ale vytvoří také romantiku. Komín má speciální ochrannou mřížku z nerezu, která zaručuje ochranu před nechtěným popálením. Kohoutek k vypouštění vany je pohodlně umístěn a lze jej použít i k napouštění.

Luxusní koupací sud HOT TUB má kovovou kostru pokrytou polymerním povlakem odolným proti vlhkosti. Precizní design dodává celému produktu stabilitu, spolehlivost a trvanlivost.

Zatímco voda ve vaně může zůstat v mrazivém počasí, vodu v kamnech je třeba v mrazivých dnech vypustit, aby je při mrznutí nepoškodila.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hot Tub
Hmotnost: 600 kg
Rozměr zboží (VxŠxH): 1100x2200x2200

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: