HOT TUB Koupací sud s venkovními kamny, 195 cm, Thermowood, šedý

Kód: PS COMFORT 195S
Akce Doprodej Sleva
89 900 Kč –30 % 62 900 Kč 51 983 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Venkovní koupací káď s externími kamny HOT TUB KLASIK z tepelně upraveného dřeva THERMOWOOD se šedou kompozitní (lidově "laminátovou") vložkou

Snadno se udržuje, nehromadí se v něm nečistoty ani netvoří plíseň

Bonus od výrobce - ochranná PVC plachta. Termoobal není součástí dodávky

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

Kádě HOT TUB KLASIK s externím ohřívačem vody na dřevo o výkonu 40 kW

Součástí kádě jsou schůdky a nerezový kryt na komín chrání proti popálení se o komín

Průměr 195 cm

Výška 110 cm

Objem 1500 l

Hmotnost 250 kg

Pro 4-7 osob

Termoobal není součástí dodávky

Vložka vany je vyrobena z kompozitních materiálů s použitím prvotřídního ochranného gelcoatu z prémiové třídy pro výrobu bazénů od společnosti BÜFA® z Německa. Povlak od společnosti BÜFA® zaručuje trvanlivost vložky, její vynikající externí vlastnosti, je příjemný na dotek a má speciálně vybranou atraktivní šedou barvu, voda v takové vaně je obzvláště krásná a čistá.

Obložení vany je z termo-borovicových prken. Dřevo bylo předem tepelně a tlakově ošetřeno ve speciálních podmínkách, díky čemuž je odolné vůči vlivům prostředí, stabilní (zachovává tvar), udržuje si pevnost, trvanlivost a krásný vzhled. Termo-borovice je navíc impregnována speciálně vyvinutou směsí na bázi alkydů, která poskytuje vysokou ochranu proti vlhkosti, hnilobě, plísním a houbám.

Kamínka jsou vyrobena z potravinářské nerezové oceli a jsou integrována do skořepiny vany tak, aby zajistila co nejrychlejší ohřev a pohodlné přikládání palivového dřeva. Žáruvzdorné sklo instalované ve dveřích kamínek umožní nejen kontrolovat proces spalování, ale vytvoří také romantiku. Komín má speciální ochrannou mřížku z nerezu, která zaručuje ochranu před nechtěným popálením. Kohoutek k vypouštění vany je pohodlně umístěn a lze jej použít i k napouštění.

Luxusní koupací sud HOT TUB má kovovou kostru pokrytou polymerním povlakem odolným proti vlhkosti. Precizní design dodává celému produktu stabilitu, spolehlivost a trvanlivost.

Zatímco voda ve vaně může zůstat v mrazivém počasí, vodu v kamnech je třeba v mrazivých dnech vypustit, aby je při mrznutí nepoškodila.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hot Tub
Rozměr zboží (VxŠxH): 1100x1950x1950

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: