Thermowood HOT TUB s externím ohřevem 195 cm, šedý

Kód: PS COMFORT 195S
85 000 Kč 70 248 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Dřevěný koupací sud HOT TUB KLASIK z tepelně upraveného dřeva THERMOWOOD se šedou kompozitní (lidově "laminátovou") vložkou

Snadno se udržuje, nehromadí se v něm nečistoty ani netvoří plíseň

V ceně je ochranný obal na káď!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kádě HOT TUB KLASIK s externím ohřívačem vody na dřevo o výkonu 40 kW

Součástí kádě jsou schůdky

Průměr 195 cm

Výška 110 cm

Objem 1500 l

Hmotnost 250 kg

Pro 4-7 osob

 

Termoobal není součástí dodávky, objednat ho můžete zde

 

Vložka vany je vyrobena z kompozitních materiálů s použitím prvotřídního ochranného gelcoatu z prémiové třídy pro výrobu bazénů od společnosti BÜFA® z Německa. Povlak od společnosti BÜFA® zaručuje trvanlivost vložky, její vynikající externí vlastnosti, je příjemný na dotek a má speciálně vybranou sněhobílou barvu; voda v takové vaně je obzvláště krásná a čistá.

Obložení vany je z termo-borovicových prken. Dřevo bylo předem tepelně a tlakově ošetřeno ve speciálních podmínkách, díky čemuž je odolné vůči vlivům prostředí, stabilní (zachovává tvar), udržuje si pevnost, trvanlivost a krásný vzhled. Termo-borovice je navíc impregnována speciálně vyvinutou směsí na bázi alkydů, která poskytuje vysokou ochranu proti vlhkosti, hnilobě, plísním a houbám.

Kamínka jsou vyrobena z potravinářské nerezové oceli a jsou integrována do skořepiny vany tak, aby zajistila co nejrychlejší ohřev a pohodlné přikládání palivového dřeva. Žáruvzdorné sklo instalované ve dveřích kamínek umožní nejen kontrolovat proces spalování, ale vytvoří také romantiku. Komín má speciální ochrannou mřížku z nerezu, která zaručuje ochranu před nechtěným popálením. Kohoutek k vypouštění vany je pohodlně umístěn a lze jej použít i k napouštění.

Luxusní koupací sud HOT TUB má kovovou kostru pokrytou polymerním povlakem odolným proti vlhkosti. Precizní design dodává celému produktu stabilitu, spolehlivost a trvanlivost.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hot Tub
Hmotnost: 250 kg
Rozměr zboží (VxŠxH): 1100x1950x1950

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: