Univerzální žáruvzdorná deska Cembrit Multiforce 1200 x 600 x 9 mm, šedá

Kód: S MF8-H
1 490 Kč 1 231 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Izolační nehořlavá deska Cembrit Multiforce je vyrobená z cementu a vápence a vyztužená speciálně vybraným vláknem. 

Povrch je zvláště odolný vůči vlhkosti, požáru a mechanickému zatížení. Díky výjimečným vlastnostem dosahují extrémně dlouhé životnosti a jsou tak vhodné pro použití v sauně, splňují požadavky nejvyšší třídy reakce na oheň A1.

POUZE OSOBNÍ ODBĚR V NAŠÍ POBOČCE V UHŘÍNĚVSI (KŘEHKÉ ZBOŽÍ)!

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

Izolační deska Cembrit Multiforce za kamna je hygienicky nezávadná, odolná proti povětrnostním vlivům, s vysokou odolností vůči elektrickému oblouku a nehořlavá. Hmotnost 5 kg.

Tato deska je ideálním řešením v případech, kdy odlehčené stěny a stropy musí splňovat vysoké protipožární požadavky nebo být schopné odolávat mimořádně nešetrnému zacházení. 

Funkční desky Cembrit Multiforce jsou vyrobené z cementu, vápence a vyztužené speciálně vybraným vláknem. Jejich povrch je zvláště odolný vůči vlhkosti, požáru a mechanickému zatížení. Z hlediska požární odolnosti jsou desky zařazeny do třídy reakce na oheň A1. Zároveň je možné desky barvit či jinak upravovat. 

Univerzální žáruvzdorná deska Cembrit Multiforce se velmi snadno omývá, na rozdíl od sádrokartonu má velmi dobré protipožární i zvukotěsné vlastnosti a výbornou odolnost vůči plísním a houbám. Díky těmto výjimečným vlastnostem dosahuje extrémně dlouhé životnosti a je ideální pro použití v sauně.

Široké spektrum použití:

izolace komínů a prostupů komínů, izolace akumulačních krbů, kachlových kamen, sporáků, izolace topidel v dřevostavbách, izolace volně stojících kamen na dřevo od zadní stěny, či jiných hořlavých předmětů.

Desky mají nejvyšší teplotu použití 1000 °C a nepoužívají se v místech s přímým kontaktem s plamenem, ani v místech více mechanicky namáhaných.

 

PROHLÁŠENÍ O VLASTNOSTECH CEMBRIT MULTI FORCE KE STAŽENÍ ZDE

Barevné odstíny žáruvzdorných desek Cembrit prezentované na webových stránkách jsou jen vzorkem a mohou se od dodaných barev mírně lišit. Na tyto barevné odchylky se nevztahuje reklamace!

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 100 kg
Rozměry: 120x60x0,9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: