Vůně do sauny Premium, 2x 10 ml, Grep & Mandarinka

Kód: 2104
Značka: Sotra
349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Vlastnosti:
- Ze 100% esenciálních olejů a přírodního téru
- Svěží aróma grepu a mandarinky provoní celou saunu, éterický olej se však může použít i do aromalampy či koupele
- Kvalitní vůně z Finska!

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

Přírodní 100% esenciální oleje jsou koncentrované komplexní látky s multifunkčními vlastnostmi, získávané z rostlin. Tyto éterické oleje působí ve třech rovinách: na naši psychiku, na vnitřní orgány nebo ovlivňují naše tělo zvnějšku. Díky mnoha benefitům jsou často nazývány srdcem rostlin. V ředěné formě se používají při aromaterapii, v saunách, koupelích či jako přísada masážních emulzí a olejů.

Grep

Esenciální oleje z grapefruitů jsou zárukou doplnění energie a vyrovnání nálad, zmizí vaše špatná nálada či stres. Sladko-trpká vůně grapefruitu potěší milovníky citrusů. Při inhalaci par z vypařující se saunové esence dochází k přímé stimulaci limbického systému. V této části mozku jsou uložené příjemné nálady a pocity, díky esenci se uvolňují do celého organizmu.

Mandarinka

Jemné tóny mandarinky nepatří pouze k Vánocům. Mandarinka působí na nervový systém, uvolňuje a odstraňuje psychický stres.

 

POUŽITÍ V SAUNĚ:

Přidejte 2-6 kapek do jedné naběračky s vodou, přelijte s ní horké kameny na kamnech v sauně a užijte si relaxační atmosféru a vůni.

Produkt obsahuje 100% éterický olej. Póry v pokožce jsou vlivem saunování rozšířené a díky tomu přijímají přírodní éterické látky se zvýšenou intenzitou.

Největší saunoví profesionálové pocházejí z Finska – stejně jako společnost Emendo. Saunové produkty vyrábí z přírodních surovin, na trhu působí již přes dvě desetiletí a poznáte je podle březových listů na obalech. Základem podnikání lídra finského trhu v saunových doplňcích je důkladná znalost surovin, pečlivá kontrola kvality a přírodní zdroje. Produkty značky Emendo obsahují maximum přírodních 100% esenciálních olejů a současně je jejím cílem co nejčastější využívání obnovitelných, recyklovaných a recyklovatelných materiálů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Saunové doplňky
Rozměr balené palety (VxŠxH): 100x100x30
Rozměr zboží (VxŠxH): 60x100x30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: