Vonná esence do vířivky Lesní koupel 200 ml

Kód: LB-05
Novinka
Značka: Sotra
465 Kč 384 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Liebenstein® vůně do vířivky obsahuje 100% éterické oleje a je vhodná pro použití ve vířivkách, hot-tubech či ochlazovacích kádích, balení s vůní Lesní koupel obsahuje kosodřevinu a eukalyptus.

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

Podle toho, jak intenzivní si přejete roztok, přidejte 1-3 uzávěry esenciálního oleje na 1000 litrů vody. Počkejte pár sekund, aby se vůně rozptýlila.

 

PRÉMIOVÁ KVALITA

Vůně do koupele Liebenstein se skládají ze 100% přírodních ingrediencí. Pouze ty nejkvalitnější suroviny najdou své místo v každé vůni – pro nejlepší možnou kvalitu v každém tónu, každé nuanci, v každém okamžiku…

REGIONÁLNÍ VÝROBA

Vůně do vířivek jsou vyvinuty německou společností Liebenstein ve Schwarzwaldu ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko, obsahují tu nejlepší pramenitou vodu Černého lesa a jsou vyráběny a baleny ve spolupráci s regionálními partnery. Společnost si zakládá na krátkých vzdálenostech a tradičním, šetrném výrobním procesu pro ideálně vyrobený produkt.

ZÁŽITEK JEMNÉ VŮNĚ

Tyto esence umocňují blahodárný účinek koupele a mají tři druhy vonné kompozice. Díky vybraným složkám vznikají jemné, příjemné vůně.

BEZ TVORBY PĚNY

Receptura vonné přísady do venkovní i vnitřní vířivky je ideálně přizpůsobena oblasti použití a zabraňuje nadměrné tvorbě pěny a kalu ve vodě. Ideální také jako dárek pro milovníky vířivek, ale i jako koupelová přísada či pro venkovní hot-tuby a kádě.

ČISTÁ RELAXACE

Ve speciálně vyvinutých recepturách se náš inovativní přístup setkává s poklady přírody a zajišťuje nezapomenutelný zážitek z koupele. Zažijte chvíle pohodlného odpočinku a naprosté relaxace. Náš aromatický olej do koupele přináší hlubokou duševní a fyzickou rovnováhu a umožní Vám zapomenout na stres každodenního života.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: