EcoFurn Granny Dřevěné zahradní skládací židle pro 2 osoby, borovice, natural olej

Kód: 93185
Akce Sleva
Značka: Sotra
4 490 Kč –15 %
EcoFurn Granny Dřevěné zahradní skládací židle pro 2 osoby, borovice, natural olej
4 490 Kč –15 % 3 815 Kč 3 153 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

EcoFurn® Granny skládací židle je vyrobena z borovicového dřeva. Designový zahradní nábytek ECO pro vnitřní i venkovní použití.

Vyrobeno ve Finsku

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

Eco Granny nabízí příjemnou řadu dřevěného zahradního nábytku šetrného k životnímu prostředí. V této ekologické nabídce židlí najdete designově zpracovaná a praktická dřevěná sedátka pro různé použití v závislosti na provedení – venkovní i vnitřní, také saunové a lázeňské prostředí.

Granny je reedice finské zahradní klasiky z padesátých let – nyní našla nový život po celém světě! Tato lavice pro dvě osoby disponuje silnějším dřevem, než pro jednu osobu. 

Vyrobeno z masivního borovicového dřeva – k dispozici ošetřené olejem ve třech odstínech.

MONTÁŽNÍ NÁVOD V PDF KE STAŽENÍ ZDE

Rozměry (V x Š x H):  87 cm x 95 cm x 87 cm

Vyrobeno ve Finsku

Nosnost zahradního nábytku Ecofurn je 140 kg, ale váha musí být rovnoměrně rozložena. Pokud je uživatel váhově blízko nosnosti, nesmí si sedat z výšky nebo sedět jen na rohu. Všechny části produktu musí být správně umístěny a lana správně utažena pro stabilitu a záruku životnosti a bezpečnosti.

EcoFurn je výrobcem severského designu, známý svým skandinávským designem a tradičním řemeslným zpracováním dřeva. Produkty EcoFurn® jsou ideální pro vnitřní i venkovní použití, sauny, lázně, terasy a zahradu. Různé typy a barvy dřeva nabízejí velkou rozmanitost pro každou atmosféru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: