EcoFurn Lilli Dřevěná skládací podnožka čí stolek, borovice, hnědý olej

Kód: 90559
Akce Sleva
Značka: Sotra
1 990 Kč –15 %
EcoFurn Lilli Dřevěná skládací podnožka čí stolek, borovice, hnědý olej
1 990 Kč –15 % 1 690 Kč 1 397 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

EcoFurn® Lilli skládací podnožka čí stolek je vyrobená z přírodních materiálů (dřevo a konopné lano). Designový zahradní nábytek ECO pro vnitřní i venkovní použití.

Vyrobeno ve Finsku

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

Designový venkovní a zahradní nábytek ECO Lilli  můžete použít jako skládací podnožku, stolek nebo jako opěrku nohou pro maximální odpočinek. Vyrobeno pouze ze dřeva a lana. Je stejně přirozená jako samotná příroda, ideální pro vnitřní i venkovní použití, do sauny, lázní, na terasy i zahradu. Produkty jsou jednoduché a přesto vizuálně přitažlivé a poskytují prostor pro relaxaci. Montáž pomocí pružného konopného lana dodává výrobku flexibilitu směrem k uživateli a díky své konstrukci se hravě přizpůsobí každému povrchu.

Návod na montáž /VIDEO/

Výhody:

  • vyrobená z přírodních materiálů (dřevo a konopné lano)
  • ideální pro vnitřní i venkovní použití, do sauny, lázní, na terasy i zahradu
  • barevné provedení dřeva nabízí velkou rozmanitost pro každou atmosféru
  • díky své konstrukci se hravě přizpůsobí každému povrchu
  • skladnost

Materiál: borovice a konopné lano

Rozměry (V x Š x H):  35 cm x 40 cm x 45 cm

Vyrobeno ve Finsku

Nosnost zahradního nábytku Ecofurn je 140 kg, ale váha musí být rovnoměrně rozložena. Pokud je uživatel váhově blízko nosnosti, nesmí si sedat z výšky nebo sedět jen na rohu. Všechny části produktu musí být správně umístěny a lana správně utažena pro stabilitu a záruku životnosti a bezpečnosti.

EcoFurn je výrobcem severského designu, známý svým skandinávským designem a tradičním řemeslným zpracováním dřeva. Produkty EcoFurn® jsou ideální pro vnitřní i venkovní použití, sauny, lázně, terasy a zahradu. Různé typy a barvy dřeva nabízejí velkou rozmanitost pro každou atmosféru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: