EcoFurn Paulo Dřevěný zahradní stolek čí lavice 45 cm, borovice, šedý olej

Kód: 93772
Akce Sleva
Značka: Sotra
2 790 Kč –15 %
EcoFurn Paulo Dřevěný zahradní stolek čí lavice 45 cm, borovice, šedý olej
2 790 Kč –15 % 2 370 Kč 1 959 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

EcoFurn® Paulo skládací lavice je vyrobená z přírodních materiálů. Designový zahradní nábytek ECO pro vnitřní i venkovní použití.

Vyrobeno ve Finsku

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

Designový venkovní a zahradní nábytek ECO Paulo můžete použít jako skládací lavici nebo stolek. Výrobek je stejně přirozený jako samotná příroda, ideální pro vnitřní i venkovní použití, do sauny, lázní, na terasy i zahradu. Produkty jsou jednoduché a přesto vizuálně přitažlivé.

MONTÁŽNÍ NÁVOD V PDF KE STAŽENÍ ZDE

Výhody:

  • vyrobená z přírodních materiálů (severské dřevo)
  • ideální pro vnitřní i venkovní použití, odolá rozmarům počasí
  • barevné provedení dřeva nabízí velkou rozmanitost pro každou atmosféru
  • skladnost

Materiál: borovice

Přirozený, jedinečný vzor dřeva borovice (Pinus sylvestris) je matně viditelný skrz transparentní barevný (v tomto případě šedý) olejový povrch. Lavice je jako chameleon ve vašem domě a zahradě. Skvělá na sezení či pod květiny – můžete ji dokonce použít jako polici, když položíte dvě nebo více na sebe.

Dodávána nesmontovaná, v plochém balení.

Praktická, víceúčelová a stylová

Rozměry (V x Š x H):  45 cm x 45 cm x 32 cm

Vyrobeno ve Finsku

Nosnost zahradního nábytku Ecofurn je 140 kg, ale váha musí být rovnoměrně rozložena. Pokud je uživatel váhově blízko nosnosti, nesmí si sedat z výšky nebo sedět jen na rohu. Všechny části produktu musí být správně umístěny a lana správně utažena pro stabilitu a záruku životnosti a bezpečnosti.

EcoFurn je výrobcem severského designu, známý svým skandinávským designem a tradičním řemeslným zpracováním dřeva. Produkty EcoFurn® jsou ideální pro vnitřní i venkovní použití, sauny, lázně, terasy a zahradu. Různé typy a barvy dřeva nabízejí velkou rozmanitost pro každou atmosféru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: