EcoFurn Lilli Dřevěné zahradní skládací křeslo s polštářem, borovice, hnědý olej

Kód: 90139/399
Akce Sleva
Značka: Sotra
3 690 Kč –15 %
EcoFurn Lilli Dřevěné zahradní skládací křeslo s polštářem, borovice, hnědý olej
3 690 Kč –15 % 3 135 Kč 2 591 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Relaxační křeslo na zahradu EcoFurn® Lilli. Skládací křeslo s polštářem je vyrobeno z přírodních materiálů (dřevo a konopné lano). Designový zahradní nábytek ECO pro vnitřní i venkovní použití.

Vyrobeno ve Finsku

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

ECO Lilli skládací křeslo s polštářem je ideální pro vnitřní i venkovní použití, do sauny, lázní, na terasy i zahradu. Barevné provedení dřeva nabízí velkou rozmanitost pro každou atmosféru. Produkty jsou jednoduché a přesto vizuálně přitažlivé a poskytují prostor pro relaxaci. ECO skládací křeslo s polštářem dává nezapomenutelný zážitek ze sezení ve dvou různých polohách. Montáž pomocí pružného konopného lana dodává výrobku flexibilitu směrem k uživateli a díky své konstrukci se hravě přizpůsobí každému povrchu.

Návod na montáž /VIDEO a PDF/

MONTÁŽNÍ NÁVOD V PDF KE STAŽENÍ ZDE

Výhody:

  • vyrobené z přírodních materiálů (dřevo a konopné lano)
  • ideální pro vnitřní i venkovní použití, do sauny, lázní, na terasy i zahradu
  • barevné provedení dřeva nabízí velkou rozmanitost pro každou atmosféru
  • díky své konstrukci se hravě přizpůsobí každému povrchu
  • pro větší pohodlí je k dispozici polštář
  • dvě různé polohy sezení
  • skladnost

Materiál: borovice a konopné lano

Lněný polštář, speciálně navržený pro Eco Lilli křeslo: rychleschnoucí výplň z polyesterového mikrovlákna vyrobená z PET lahví vylovených z moře. Zlepšuje zážitek ze sezení, neboť poskytuje podporu pro váš krk a hlavu. Přidaná hodnota - pohodlný, ekologický a originální

Rozměry při složení (V x Š x H):  135 cm x 58 cm x 15 cm

Rozměry při rozložení (V x Š x H):  100 cm x 58 cm x 100 cm

Vyrobeno ve Finsku

Nosnost zahradního nábytku Ecofurn je 140 kg, ale váha musí být rovnoměrně rozložena. Pokud je uživatel váhově blízko nosnosti, nesmí si sedat z výšky nebo sedět jen na rohu. Všechny části produktu musí být správně umístěny a lana správně utažena pro stabilitu a záruku životnosti a bezpečnosti.

EcoFurn je výrobcem severského designu, známý svým skandinávským designem a tradičním řemeslným zpracováním dřeva. Produkty EcoFurn® jsou ideální pro vnitřní i venkovní použití, sauny, lázně, terasy a zahradu. Různé typy a barvy dřeva nabízejí velkou rozmanitost pro každou atmosféru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: