Vůně do sauny Premium, 10 ml, Máta

Kód: 2015
Akce Sleva
Značka: Sotra
210 Kč 174 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Vlastnosti:
- Ze 100% esenciálních olejů a přírodního téru
- Provoní celou saunu čerstvou mátou, éterický olej se však může použít i do aromalampy či koupele
- Kvalitní vůně z Finska!

Detailní informace

Vážení zákazníci, Fotografie jsou pouze orientační. Snažíme se o maximální přesnost fotografií, bohužel nemůžeme vždy zaručit jejich 100% správnost.

Detailní popis produktu

Přírodní 100% esenciální oleje jsou koncentrované komplexní látky s multifunkčními vlastnostmi, získávané z rostlin. Tyto éterické oleje působí ve třech rovinách: na naši psychiku, na vnitřní orgány nebo ovlivňují naše tělo zvnějšku. Díky mnoha benefitům jsou často nazývány srdcem rostlin. V ředěné formě se používají při aromaterapii, v saunách, koupelích či jako přísada masážních emulzí a olejů.

Máta

Svěží nádech máty peprné přinese osvěžení tělu i mysli. Napomáhá při problémech s průduškami. Emoce, vzpomínky i zážitky jsou uloženy v čichovém mozku (neboli limbickém systému), na který přímo působí vonný roztok, a tak jsou pozitivně ovlivněny naše citové postoje. Povzbuzuje, podporuje koncentraci, osvěžuje, uvolňuje hleny, zahřívá, mírní bolesti hlavy, rýmu a nachlazení. Pročišťuje a osvěžuje vzduch, posiluje dýchání. Povzbuzuje žaludeční činnost, zmírňuje nevolnost a únavu, tiší bolest. 

 

POUŽITÍ V SAUNĚ:

Přidejte 2-6 kapek do jedné naběračky s vodou, přelijte s ní horké kameny na kamnech v sauně a užijte si relaxační atmosféru a vůni.

Produkt obsahuje 100% éterický olej. Póry v pokožce jsou vlivem saunování rozšířené a díky tomu přijímají přírodní éterické látky se zvýšenou intenzitou.

Největší saunoví profesionálové pocházejí z Finska – stejně jako společnost Emendo. Saunové produkty vyrábí z přírodních surovin, na trhu působí již přes dvě desetiletí a poznáte je podle březových listů na obalech. Základem podnikání lídra finského trhu v saunových doplňcích je důkladná znalost surovin, pečlivá kontrola kvality a přírodní zdroje. Produkty značky Emendo obsahují maximum přírodních 100% esenciálních olejů a současně je jejím cílem co nejčastější využívání obnovitelných, recyklovaných a recyklovatelných materiálů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Saunové doplňky
Rozměr balené palety (VxŠxH): 100x70x30
Rozměr zboží (VxŠxH): 60x30x30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: